Color for Life

Poskytujeme opravy s doživotní zárukou na lak

Společností SERVIND s.r.o., výhradním distributorem autolaků, byl nově uveden na trh dimenzovaný mezinárodní záruční program – doživotní záruky na lak, který svým rozpětím převyšuje garanční lhůty platné dle legislativy ČR a je výrazným konkurenčním i kvalitativním odlučovacím znakem.

cfl repa mini transparent

 

 

Dát více než doživotní záruku na lak je zkrátka nemožné. V případě uznané reklamace na vady lakovacího materiálu, uhradí Standox bez potíží veškeré náklady.

 

Zdaleka ne každý tuto možnost poskytování záruky Color for Life obdrží, jedná se pouze o vybrané provozovny v ČR, resp. jejich lakovny, které pracují s předepsanými normami a zároveň dle nejmodernějších technologických požadavků na postupy lakování, což může dát majiteli vozidla vnitřní klid, pohodu a jistotu.

To je jeden z důvodů, proč autolakovny uvítají, tento koncept, vždyť i pro celý tým autolakovny to znamená ocenění vysoké kvality lakování. Vše se nese v duchu sloganu celého programu: „Udělej dobrou práci a řekni o ní svým zákazníkům!"

color for lifeDoživotní záruka na lak je určena vždy pro konkrétní vozidlo, které není starší 9 let od data první registrace a jednou za rok se jeho vlastník dostaví na krátkou a bezplatnou prohlídku laku. Záruka na lak může být samozřejmě i přenesena na nového majitele.

Mít lak po dlouhá léta díky certifikovanému servisu v dobré kondici a vše včetně pravidelných prohlídek řádně zdokumentované v Certifikátu oprav může být jedním z důležitých faktorů, který ovlivní rozhodování případného zájemce o koupi vozu.

Více informací nalezte na stránkách http://www.repanet.cz/bsWebResourcesPlugin/images/links/external.png); background-position: 100% 50%; background-repeat: no-repeat no-repeat; ">www.colorforlife.cz.

České stránky projektu: http://www.colorforlife.cz/

 

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com